MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 12286357
nr 1228 6357
Fåtöljer
4 st, Sorö Danmark
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:58:12
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)